Okulumuz öğrencileri 2016 ÖSYS Yerleştirme sonuçlarında elde ettiği başarı ile yine zirvede...
Okulumuz Manisa Fen Lisesi öğrencileri 2016 ÖSYS Yerleştirme sonuçları ile büyük başarı elde etti. Ülkemizin en güzide üniversitelerine yerleşme başarısı gösteren öğrencilerimizi tebrik ediyor, onların sınavlara hazırlanmasında emeği geçen bütün öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Yolları ve bahtları açık olsun...
2016 ÖSYS YERLEŞME SONUÇLARI.pdf
1 | FUNDA AKTÜRK | Cerrahpaşa Tıp (İngilizce) | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ | Cerrahpaşa Tıp Fakültesi |
2 | CANSU ÖLMEZ | Tıp Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu) | YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | |
3 | SERAY AYAKTA | Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları (İngilizce) (Tam Burslu) | SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi |
4 | SAİT EGEMEN PEKŞEN | Tıp Fakültesi (İngilizce) (Tam Burslu) | YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | |
5 | RECEP TALHA AKTÜRK | Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) | ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Mühendislik Fakültesi |
6 | İBRAHİM ENES YÜYEN | İstanbul Tıp | İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ | İstanbul Tıp Fakültesi |
7 | ÖZGÜR AKÇASOY | İnşaat Mühendisliği (İngilizce) | BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Mühendislik Fakültesi |
8 | UFUK KARATAŞ | Mütercim-Tercümanlık (İng-Fra-Türkçe) (Tam Burslu) | İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi |
9 | VEYSEL ÖZŞEN | Tıp Fakültesi | EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) | |
10 | BERKAY YAŞAR | İnşaat Mühendisliği (İngilizce) | BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Mühendislik Fakültesi |
11 | ALPER YILMAZ | Tıp Fakültesi | EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) | |
12 | TUĞBA ÇELİK | Tıp Fakültesi | EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) | |
13 | TOLGA YAVAŞ | Tıp Fakültesi | EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) | |
14 | DENG EKİN ÖZ | Yönetim Bilişim Sistemleri (İngilizce) | BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu |
15 | EŞREF ARICI | Tıp Fakültesi | EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) | |
16 | RAİF MİRZA ERTEN | Bilgisayar Mühendisliği | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | Bilgisayar ve Bilişim Fakültesi |
17 | TUBA DİLRUBA TANRISEVER | Tıp Fakültesi | YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | |
18 | AYŞE KARAKAŞ | Mimarlık (İngilizce) | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | Mimarlık Fakültesi |
19 | BELDA GÜLSUYU | Tıp Fakültesi | CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) | |
20 | ALEYNA NUR ZEREN | Tıp Fakültesi | CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) | |
21 | HANDE GÜL AYTAŞ | Tıp Fakültesi | CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) | |
22 | UFUK OSMANLI | Tıp Fakültesi | ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ | |
23 | ONUR ÇELİK | Tıp Fakültesi | ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) | |
24 | ECEM AKİLE GÜLÇE | Endüstri Mühendisliği (%75 Burslu) | TOBB EKONOMİ VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Mühendislik Fakültesi |
25 | UĞUR FURKAN CESUR | İşletme Mühendisliği | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | İşletme Fakültesi |
26 | SENA ZEYBEK | Tıp Fakültesi | SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) | |
27 | ZEYNEP DİLEK GÜLÜM | Tıp Fakültesi | BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ | |
28 | ATABERK YALÇINKAYA | İşletme Mühendisliği | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | İşletme Fakültesi |
29 | BÜŞRA SANSAR | Tıp Fakültesi | AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR) | |
30 | GİZEM TEKELİ | Tıp Fakültesi | BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ (ZONGULDAK) | |
31 | DUYGU DİNÇER | Elektrik Mühendisliği | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | Elektrik-Elektronik Fakültesi |
32 | BATUHAN BAHRİŞ | Tıp Fakültesi | ORDU ÜNİVERSİTESİ | |
33 | HAMİDE KOÇAK | Fizyoterapi ve Rehabilitasyon | AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR) | Afyon Sağlık Yüksekokulu |
34 | METEHAN DAVER | Diş Hekimliği Fakültesi | UŞAK ÜNİVERSİTESİ | |
35 | ALİ DURSUN | Diş Hekimliği Fakültesi | PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) | |
36 | OĞUZHAN DÖNER | Diş Hekimliği Fakültesi | KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON) | |
37 | EZGİ SEVİNDİ | Ekonomi (İngilizce) | İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ | İşletme Fakültesi |
38 | BAHRİ KUMOVA | Diş Hekimliği Fakültesi | ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) | |
39 | ÇAĞRI KAVLAĞAN | Hukuk Fakültesi | DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) | |
40 | EMİRHAN OĞUZ | Mimarlık (İngilizce) | İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ | Mimarlık Fakültesi |
41 | MEHMET UĞUR ABALI | Endüstri Mühendisliği (İngilizce) | HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Mühendislik Fakültesi |
42 | LATİF EGE ÇELİK | Makine Mühendisliği (İngilizce) | İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ | Mühendislik Fakültesi |
43 | EGE BÜTÜN | Kimya Mühendisliği (İngilizce) | ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Mühendislik Fakültesi |
44 | CEYDA AKDENİZ | Beslenme ve Diyetetik | EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) | Sağlık Bilimleri Fakültesi |
45 | YİĞİT YAMAK | Endüstri Mühendisliği | GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) | Mühendislik Fakültesi |
46 | REMZİ BULUTLU | Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) | MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ | Mühendislik Fakültesi |
47 | HÜSEYİN AYBERK YILMAZ | İktisat (İngilizce) | ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) | İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi |
48 | BATUHAN KUYUCUGİL | Kimya (İngilizce) | YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) | Fen-Edebiyat Fakültesi |
Adres:
Güzelyurt Mh. Dr. İbrahim Erdemir Cad. No15/D TOKİ 2 Yanı P.K. 45030 YUNUSEMRE/MANİSA
Telefon
236 233 05 15